INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Merr fund lidhja e Feros dhe Arbenitës?! Zbulohet shkaku i ndarjes së tyre [VIDEO]

Merr fund lidhja e Feros dhe Arbenitës?! Zbulohet shkaku i ndarjes së tyre [VIDEO]

Publikuar më: 10:49 22-08-2019

Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolur shqiptar. Dedikimet që i kushtojnë herë pas here njëri-tjetrit i bëjnë edhe më të dashur për fansat.

Secili është i suksesshëm në fushën e tij, por fatkeqëshisht janë larg njëri-tjetrit për shkak të karrierës. Arbenita është një modele mjaft e njohur për kopertinat ndërkombëtare ndërsa Fero ndër reperat me të suksesshëm shqiptarë, mirëpo së fundmi te fansat kanë lindur sërish dyshimet se mund të jenë ndarë. Do thoni ju pse? Sepse Fero nuk e ndjek më në Instagram Arbenitën, plus që nuk kemi parë më deklarata dashurie publike.

feruae.jpg

Mendohet se reperi nuk e ndjek Arbenitën për arsye të një videoje ku modelja shihej e veshur me rrobabanjo të zeza teksa pozonte përpara pasqyrës. Videoja u komentua gjatë nga të gjithë dhe bëri bujë në të gjithë rrjetin.

Siç duket ky veprim i Arbenitës nuk u prit mirë nga ana e Feros dhe prandaj ka marrë vendimin e menjëhershëm për të hequr të dashurën e tij nga lista e miqve në Instagram.

 

View this post on Instagram

Slow-wow ☀️

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Article Logic
Execution time: 0.0086779594421387