INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është ndarë nga Arbenita krejt papritur? FERO bën këtë reagim dhe tani s’ka më dyshime! [FOTO]

Është ndarë nga Arbenita krejt papritur? FERO bën këtë reagim dhe tani s’ka më dyshime! [FOTO]

Publikuar më: 19:45 22-08-2019

Ditën e djeshme reperi i njohur nga Kosova, Fero, bëri me dije se ka përfunduar kontratën 2 vjeçare me labelin “On Records”. Duke publikuar një foto me menaxherin e kësaj kompanie, Fero tregoi se palët janë ndarë miqësisht dhe tani ai do të vazhdojë karrierën si artist i pavarur.

Reperi menjëherë pas largimit nga ky label, ka nisur punën për këngët e reja, e këtë gjë e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku u shfaq në studio muzikore, por thuhet se ai mund t’i bashkohet labelit të njohur BABASTARS.

FERU.jpg

 

Një lajm që bëri bujë ditën e djeshme ishte edhe fakti që ai dhe Arbenita mund të jenë ndarë pasi ai nuk e ndiqte më në Instagram, mirëpo tani gjërat janë ndryshe sepse Fero ka filluar ta ndjekë modelen.

NITIKA.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0089049339294434