INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbenita ankohet për këtë DETAJ në pamjen e saj, por neve na duket ndryshe! [VIDEO]

Arbenita ankohet për këtë DETAJ në pamjen e saj, por neve na duket ndryshe! [VIDEO]

Publikuar më: 18:47 29-08-2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

Ditët e fundit e kemi parë me pushime, por siç duket i ka ndodhur ajo që modelja s’donte, pikërisht ka shtuar peshë. Të paktën kështu shkroi në një video të publikuar në instastory, por neve na duket komplet ndryshe. Apo jo?

Untitled from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0025808811187744