INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shi, breshër dhe erë e fortë, pezullohet puna në portin e Durrësi [VIDEO]

Shi, breshër dhe erë e fortë, pezullohet puna në portin e Durrësi [VIDEO]

Publikuar më: 10:34 07-03-2017

Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë pasojat e para. Në qytetin bregdetar i Durrësit është përfshirë nga një mot i keq me reshje shiu, breshër dhe erë të fortë.
Për pasojë është pezulluar puna në sektorin e ngarkim-shkarkimit dhe peshkimit në portin e Durrësit.
Nga reshjet e dendura të shiut dhe breshëri është krijuar gjithashtu vështirësi ka edhe në qarkullimin e mjeteve dhe këmbësorëve në qytet.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0030958652496338