INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sara Hoxha dhe Ledioni nisin pushimet në resortin super-luksoz! Nuk do ta besoni sa shumë kushton një natë! [FOTO]

Sara Hoxha dhe Ledioni nisin pushimet në resortin super-luksoz! Nuk do ta besoni sa shumë kushton një natë! [FOTO]

Publikuar më: 13:10 07-05-2019

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas here me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria. Së fundmi nëpërmjet disa postimeve Sara ka zbuluar se së bashku me Ledionin dhe London është larguar nga Shqipëria për disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Në fotot e publikuara në Instastory, shihet se çifti ka udhëtuar në një vend të largët dhe iconstyle.al zbuloi se ata janë “arratisur” për në Maldives dhe kanë publikuar fotot ku po qëndron familja Hoxha-Liço, të resortit luksoz që ofron një pamje të mahnitshme të lagunave, rërës së bardhë dhe brigjeve të kaltra.

Pra Sara ndodhet në resortin Cheval Blanc Randheli, ku vetëm një natë kushton 4094 dollarë. Por ky resort, është i njëjti ku kanë pushuar çifti mbretëror, Kate dhe William në vitin 2014.

collageFA.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038070678710938