INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As me Visin, as me Sarën! Lori Hoxha s’qenka vetëm në Dubai, ja kush po e shoqëron! [FOTO]

As me Visin, as me Sarën! Lori Hoxha s’qenka vetëm në Dubai, ja kush po e shoqëron! [FOTO]

Publikuar më: 14:40 25-04-2019

Vera s’ka mbërritur ende por Lori Hoxha i ka nisur pushimet prej ditësh. Bukuroshja shqiptare ka bërë disa postime nga plazhi dhe nga fotot që kemi parë duhet të themi që duket në formë të shkëlqyer.

Lori ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë javët e fundit për romancën e saj me Vis Bajraktarin, por ende se kemi marrë vesh tamam nëse janë ndarë apo vazhdojnë të jenë bashkë. Mirëpo siç duket nuk është Visi ai që e shoqëron Lorin me pushime në Dubai.

Po t’i hedhim një sy postimeve të blogeres në rrjetet sociale si në Snapchat si në Instagram, shihet që ajo ndodhet në pushime me shoqen e saj të ngushtë Sonelën.

collagevv.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036640167236328