INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë ndarë? JO! Vis Bajraktari poston këtë FOTO intime me Lorin, shihni si e vë në siklet kunata, Sara Hoxha [FOTO]

Janë ndarë? JO! Vis Bajraktari poston këtë FOTO intime me Lorin, shihni si e vë në siklet kunata, Sara Hoxha [FOTO]

Publikuar më: 10:42 19-10-2018

Trashëgimtarja e Top Medias Lori Hoxha prej vitesh është në një marrëdhënie me Vis Bajraktarin, i cili duket se është shumë i dashuruar.

Ndonëse çifti është treguar gjithnjë i rezervuar sa i përket lidhjes së tyre, Visi herë pas here vjen me dedikimet speciale për të dashurën e tij të zemrës.

Ditën e sotme, si rrallë herë, ai ka publikuar një foto të të dyve me një dedikim shumë të veçantë për të.

Ai shkruan:

"Kur të shoh ty zemra ime del jashtë kontrollit.”

Foto në fjalë duket se është shkrepur gjatë një udhëtimi. Lori është e ulur dhe në prehrin e tij dhe e përqafon duke i kthyer momentet e të dyve në romantike.

Por komenti i Sarës me siguri ju ka shpëtuar. Ajo shihet ta ketë pëlqyer shumë foton por komentin e ka për Visin:

"Shih Visi shih"

6c9bc09d-8446-49b5-82e1-329c274695cb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034379959106445