INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si në përralla! Sara Hoxha publikon pamjet e plota të dasmës dhe do të mbeteni pa fjalë [VIDEO]

Si në përralla! Sara Hoxha publikon pamjet e plota të dasmës dhe do të mbeteni pa fjalë [VIDEO]

Publikuar më: 16:53 23-09-2018

Ishte padyshim një prej dasmave të showbiz-it shqiptar që mori një vëmendje mjaft të madhe.

E sigurisht nuk kishte si të ndodhte ndyrshe, sepse bëhej fjalë pikërisht për dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços.

Ndonëse për disa kohë foto e video të dasmës i shihnim me pakicë në qarkullim, pasi ata dëshironin t’a mbanin private, tani më Sara duket se nuk ka të ndalur.

Ajo sapo ka postuar videon e plotë të dasmës dhe mund të themi se duket përrallore.

Article Logic
Execution time: 0.0027499198913574