INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me një tjetër foto magjepsëse Sara Hoxha uron mirëmëngjes! [FOTO]

Me një tjetër foto magjepsëse Sara Hoxha uron mirëmëngjes! [FOTO]

Publikuar më: 11:18 15-09-2018

Në fillim po çuditeshim se si asnjë nga pjesëtarët e familjes Hoxha apo të ftuarve nuk po postonin foto nga dasma.

Por duket se ata po prisnin fotot profesionale të realizuara kaq bukur në çdo detaj dhe Sara nuk ndalon dot së postuari.

Pasi na zbuloi dje dy foto mjaft romantike të momentit të ëmbël të puthjes po-së, sot ajo na ka uruar mirëmëngjes me një tjetër foto.

Sara dhe Ledioni duken kaq bukur dhe të lumtur në altar dhe ne nuk i heqim dot sytë nga velloja e saj përrallore.

sara.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0031321048736572