INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që ne veshim xhupa, Sara Hoxha dhe London Noor sapo na xhelozuan duke u ‘arratisur’ në plazhin përrallor [FOTO]

Ndërkohë që ne veshim xhupa, Sara Hoxha dhe London Noor sapo na xhelozuan duke u ‘arratisur’ në plazhin përrallor [FOTO]

Publikuar më: 16:53 24-10-2018

Ditët e ftohta po afrojnë, por jo për Sara Hoxhën dhe familjen e saj. Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ është arratisur diku larg dhe me foton e postuar në ‘Instagram’ na e ka bërë zili të gjithëve. Ajo ka publikuar një pamje përrallore të plazhit ku ndodhet dhe vogëlushit London Noor, teksa argëtohet duke luajtur. Ky duhet të jetë një moment mjaft i vyer për të, teksa po shijon detin pranë njerëzve më të shtrenjtë, pasi me siguri pranë tyre ndodhet edhe babi Ledioni, i cili ka ‘hequr dorë’ për pak kohë nga rrjetet sociale. Sara dhe Ledioni udhëtojnë herë pas here, duke u shkëputur pak nga zhurma e kryeqytetit shqiptar dhe angazhimet e përditshme, por gjithmonë tregohen mjaft të rezervuar për jetën e tyre private.

48A98949-B453-4D6E-B763-9293FA388152-225x400.png

Article Logic
Execution time: 0.0035469532012939