INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si ka mundësi?! Do të habiteni, Aulona Mustës i ndodh e papritura që do ju frikësonte të gjithëve: Është gjëja më...[VIDEO]

Si ka mundësi?! Do të habiteni, Aulona Mustës i ndodh e papritura që do ju frikësonte të gjithëve: Është gjëja më...[VIDEO]

Publikuar më: 17:05 24-10-2018

Po ju jeni supersticiozë?! 

Aulona Mustës i ka ndodhur diçka e papritur ditën e sotme dhe nuk është habitur vetëm ajo, por edhe ne. Teksa është nisur drejt makinës për të shkuar në punë, brenda saj gazetarja e njohur ka gjetur një mace. Ndoshta macja ka patur ftohtë, por enigma e madhe është “si hyri macja në makinë?”.

“Është gjëja më e çuditshme që mund të ekzistojë. Xhamat ishin mbyllur gjatë natës”, vazhdon më tej dhe hyrja e maces në makinë mbetet enigmë, por rëndësi ka që nuk ishte mace e zezë.

makina from Vimeointv.al on Vimeo.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031719207763672