INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sapo u krijua dyshja më e re në showbiz, do habiteni cilat janë [VIDEO]

Sapo u krijua dyshja më e re në showbiz, do habiteni cilat janë [VIDEO]

Publikuar më: 11:30 03-11-2017

Nuk i kishim parë ndonjëherë bashkë, nuk i bashkon as profesioni, ama një gotë verë dhe dita e njëjtë e lindjes, po.

Që të dyja janë emra mjaft të lakuar në showbizz dhe edhe pse në drejtime të ndryshme, Lori Hoxha dhe Enca mbbrëmjen e kaluar kanë darkuar bashkë. Ka qenë Enca ajo që e ka postuar këtë në Instastorien e saj  teksa vajzat duken të shijojnë verën dhe shoqërinë e njëra-tjetrës.  “Ndoshta kam gjetur shpirtin tim binjak”- shkruan këngëtarja.

Article Logic
Execution time: 0.0033981800079346