INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledion Liço ironizon largimet nga Top Channel: Shkojnë nga shkojnë, prapë këtu kthehen [FOTO]

Ledion Liço ironizon largimet nga Top Channel: Shkojnë nga shkojnë, prapë këtu kthehen [FOTO]

Publikuar më: 11:58 03-11-2017

Saga e largimeve nga Top Channel, vazhdon...

Pas Marina Vjollcës, Jonida Shehut, Idro Seferit etj, një tjetër largim bëhet i ditur. Edhe gazetarja Elona Meço ka braktisur Top Channel për një tjetër post. Por gjithë këto largime kanë tërhequrt vëmëndjen e njerëzve dhe disa prej tyre nuk kanë nguruar edhe të kërkojnë një përgjigje publike nga moderatori Ledion Liço. Pse po largohen gazetarët dhe moderatorët nga Top Channel?", e pyet dikush. Dhe përgjigjia e Ledionit nuk kishte si të mungonte: “Ku shkojnë pa mirë që largohen".

Por biseda nuk ka mbetur me kaq pasi replikat mes tyre kanë vazhduar deri në përgjigjen e Ledionit: "Topi është si Shqipëria, njerëzit shkojnë nga shkojnë, prapë këtu kthehen".

54699-640-0-59fc2bdee19e8.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033369064331055