INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ka më dyshime! Era Istrefi është e lidhur me këngëtarin e njohur ndërkombëtar? Ky DETAJ i tregon të gjitha

S’ka më dyshime! Era Istrefi është e lidhur me këngëtarin e njohur ndërkombëtar? Ky DETAJ i tregon të gjitha

Publikuar më: 11:28 12-09-2020

Këngëtarja e shumëpëlqyr Era Istrefi është përfolur se është në një lidhje me këngëtarin e njohur ndërkombëtar, Julian Perretta. Përveçse kanë bashkëpunuar në projekte muzikore, ata shihen shpesh në praninë e njëri-tjetrit duke bërë që dyshimet të shtohen. Megjithatë, në intervista të ndryshme, Perretta ka deklaruar se ata kanë thjesht një marrëdhënie miqësore.

Ndonëse fansat janë treguar mosbesues, duket se ditën e djeshme është vulosur gjithçka, paso këngëtari ka prezantuar të dashurën e tij, që nuk është Era. Ai ka ndarë disa momente nga “Të premtet dhe gruaja ime”, duke mos e zbuluar identitetin e saj.

Në këtë mënyrë, të gjitha dyshimet për një lidhje mes tij dhe Era Istrefit ranë poshtë.

640-0-5f5be5d5a6abc-575x1024-1.jpg

640-0-5f5be5d5ccc8d-575x1024-1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035610198974609