INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vëmendje! Anxhelina rikthehet në muzikë, zbulon pamjet e videoklipit [VIDEO]

Vëmendje! Anxhelina rikthehet në muzikë, zbulon pamjet e videoklipit [VIDEO]

Publikuar më: 22:40 11-09-2020


Pas një shkëputjeje disa vjeçare nga muzika, Anxhelina Hadërgjonaj ka vendosur të rikthehet në muzikë me një projekt të ri, pamjet e të cilit i ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Anxhelina shfaqet e veshur me një fustan në ngjyrë të kuqe, teksa ka zbuluar dhe një pjesë të muzikës dhe tekstit në gjuhën angleze. Këngëtarja ka treguar se projekti do të publikohet në datë 25 shtator dhe ky fakt duket se i ka gëzuar të gjithë miqtë dhe ndjekësit e Anxhelinës.

Ata kanë lënë një sërë komentesh duke i uruar këngëtares shumë suksese për këtë rikthim të sajin.

Kujtojmë se Anxhelina ka treguar se ka punuar për disa projekte muzikore gjatë gjithë kohës që ka munguar në estradën shqiptare dhe duket se tani ka vendosur të prezantojë punën e gjithë këtyre viteve.

 

View this post on Instagram

09/25

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Article Logic
Execution time: 0.0035960674285889