INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U çmend rrjeti! Era Istrefi shtatzënë?! Këngëtarja reagon në mënyrën më origjinale të mundshme! [VIDEO]

U çmend rrjeti! Era Istrefi shtatzënë?! Këngëtarja reagon në mënyrën më origjinale të mundshme! [VIDEO]

Publikuar më: 12:09 08-03-2020

Era Istrefi mund të jetë shtatzënë, në këtë përfundim kanë dalë ndjekësit e këngëtares, duke marrë shkas nga foto e postuara nga parukieri i saj. Era duket se ka shtuar goxha në peshë, ndërsa barkun e fsheh nën një bluzë të gjerë sportive.

eras.jpg

 

Mirëpo Era Istrefi nuk ka vonuar shumë dhe ka reaguar pas zërave se ajo mund të ishte shtatzënë.

Këngëtarja e njohur publikoi në Instastory një video, ku u shfaq me një bluzë të shkurtër duke treguar barkun e sheshtë, duke hedhur poshtë kështu spekulimet se ajo ishte në pritjeje të ëmbël.

Njerëzit nisën të komentonin pas disa imazheve të publikuara në rrjetet sociale, ku Era shfaqej me barkun e fryrë.

 

Era Istrefi mund të jetë shtatzënë, në këtë përfundim kanë dalë ndjekësit e këngëtares, duke marrë shkas nga foto e postuara nga parukieri i saj. Era duket se ka shtuar goxha në peshë, ndërsa barkun e fsheh nën një bluzë të gjerë sportive. Mirëpo Era Istrefi nuk ka vonuar shumë dhe ka reaguar pas zërave se ajo mund të ishte shtatzënë. Këngëtarja e njohur publikoi në Instastory një video, ku u shfaq me një bluzë të shkurtër duke treguar barkun e sheshtë, duke hedhur poshtë kështu spekulimet se ajo ishte në pritjeje të ëmbël. Njerëzit nisën të komentonin pas disa imazheve të publikuara në rrjetet sociale, ku Era shfaqej me barkun e fryrë.
Article Logic
Execution time: 0.0036590099334717