INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi i thotë

Fansi i thotë "duhet me pas b*thë" pas performancës në stadium, Era Istrefi i kthen përgjigjen EPIKE: Ajo s’na…[FOTO]

Publikuar më: 15:33 18-11-2019

Mbrëmjen e djeshme u përurua stadiumi më i ri, “Arena Kombëtare”, ku u luajt edhe ndeshja e parë ajo mes Shqipërisë dhe Francës. Para se të niste ndeshja, aty pati disa performca nga këngëtarët e njohur e të dashur për publikun shqiptar, Flori Mumajesi, Aurela Gaçe dhe Era Istrefi.

Kjo e fundit performoi këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”. Ajo ndezi stadiumin me performancën e saj, ndërsa pak më vonë ndau në profilin e saj në “Instagram” edhe një foto nga eventi, ku shkruante: “Oh sa mirë me kon unë”

Mirëpo, dikush ka tentuar “të tallet” me Erën lidhur me të pasmet e saj në komente, duke u nisur nga shkrimi në foto.

“Mirë është po duhet me pas b*thë”, i shkroi komentuesi të cilit Era s’ia përtoi përgjigjen. “Veç ajo s’na mungon”, i tha këngëtarja, e cila s’ka marrë replika të tjera nga komentuesi, duke i mbyllur gojën me përgjigjen e saj.

QAJO.png

Article Logic
Execution time: 0.0025899410247803