INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ka më dyshime! U tha se ishte shtatzënë, Era Istrefi tregon më në fund barkun nga karantina! [FOTO]

S’ka më dyshime! U tha se ishte shtatzënë, Era Istrefi tregon më në fund barkun nga karantina! [FOTO]

Publikuar më: 10:29 10-04-2020

Pak kohë më parë në media u përfol se Era Istrefi ishte shtatzënë. Disa fansa të Era Istrefit, vunë re një detaj në disa foto të saj në të cilat barku dukej më i rrumbullakosur se kurrë. Kaq u desh dhe menjëherë nisën aludimet për një shtatzëni të mundshme të këngëtares.

Ky lajm u mohua në mënyrë indirekte asokohe, por Era nuk ka postuar shumë në rrjetet sociale, ndërkohë që pas fotove të fundit s’ka më dyshime.

Këngëtarja bukuroshe ka postuar disa imazhe në rrjetet sociale, ku shfaqet nga karantina. E siç mund ta shihni, ajo gëzon forma perfekte “Karantinë, dita e 25. Çfarë keni bërë?”, shkroi Era bashkëngjitur fotove në Instagram.

View this post on Instagram

Quarantine day 25. What did yall do???

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Article Logic
Execution time: 0.0045139789581299