INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rastet kur Kate Middleton dhe Meghan Markle janë veshur njësoj[VIDEO]

Rastet kur Kate Middleton dhe Meghan Markle janë veshur njësoj[VIDEO]

Publikuar më: 17:48 17-02-2018

Ishte e pashmangshme. Që nga momenti që Meghan Markle zyrtarisht njoftoi angazhimin e saj ndaj princit Harry, stili i saj i veshjes u krahasua me atë të kunatës së saj, dukeshës Kate. Bashkëshortja princ William, Kate Middleton dhe e fejuara e princit Harry, Meghan Markle në të vërtetë kanë një modë shumë të përafërt veshjeje. Ato kombinohen në mënyrë më të zgjuar sesa mendonim fillimisht. Ja të gjitha rastet kur ato veshën afërisht njësoj edhe atëherë kur nuk kishin lidhje me njera-tjetrën. Modeli The Black Watch. Meghan Markle e veshi gjatë vizitës së saj të parë zyrtare në Skoci ndërsa Dukesha Kate në një takim të organizuar në një shkollë në vitin 2012. Modeli The Plaid Look është i preferuar nga të dyja. The Bright Red Dress. Në vitin 2016 Kate dhe Markle ishin veshur me fustan të kuq. Duke u veshur me stil sportive ato tregojnë secila preferencat e veta. The Teal Gown. Në vitin 2014, Kate dhe Meghan u veshën me fustane të ngjashme në ceremoni të ndryshme. Të dyja provojnë se veshja e një fustani të zi është zgjidhje një zgjidhje me mend. Veshje metalixato për mbrëmje. Kate e veshi për vitin e Kulturës UK-Indi ndërsa Maghan në Vogue Fashion Fund Awards në vitin 2015. The Sheer Neckline. Kate me fustan gjysmë të thjeshtë nga Saloni, dhe Meghan me një burgundy lëshuar poshtë. Veshja mbretëror blue për koktej. Kate e veshi në 2010 në fejesë, Meghan në një darkë në 2016. Veshja e markës Zarita. Vetëm në një rast Kate dhe Meghan Markle kanë veshur të njëjtën mark. Kate në 2017 dhe Markle në 2012. The Bold Color-Blocked Dress- Të dyja duket se janë tifoze të trendit të ngjyrave. Kate në 2016 dhe Meghan në 2012 . Me xhinse për çizme kauboj. Shfaqen të dyja, dukesha në vitin 2016 ndërsa Markle në 2015. Fustanet me lule, Kate e veshi në vitin 2017 ndërsa kunata e saj u shfaq me këtë dizajn në 2013. Të dyja me veshje të bardha-gjatë vitit 2017. Meghan veshi një pallto të bardhë gjatë shpalljes së fejesës The Embellished Neckline. Të dyja, Kate dhe Meghan tregojnë me këto veshje se duan shkëlqimin e lehtë.

Article Logic
Execution time: 0.012527942657471