INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci çmend rrjetin duke mos i lënë vend imagjinatës [FOTO]

Rashel Kolaneci çmend rrjetin duke mos i lënë vend imagjinatës [FOTO]

Publikuar më: 09:59 07-06-2019

Rashel Kolaneci është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar e cila që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendjen e publikut. Këto ditë të nxehta të muajit prill kanë bërë që shumë personazhe të njohur të shfrytëzojnë fundjavën dhe ditët e pushimit për të marrë rreze dielli.

Ndërkohë që Rashel Kolaneci është larguar nga vendi ynë për pushime në një ndër ishujt më luksozë, pikërisht Mykonos.

Rasheli po kalon disa çaste relaksi nga Greqia nga ku ka publikuar edhe foto në Instagram.

Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bombastike edhe njëherë ka goditur rrjetin me pozë provokuese e cila nuk do shumë fjalë e as nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Kësaj radhe ka zgjedhur të postojë një foto duke e shijuar deti, ku bien në sy të pasmet për tu pasur zili.

 

View this post on Instagram

best escape anyone can have ?

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010668039321899
    array(1) { ["section"]=> string(73) "rashel-kolaneci-cmend-rrjetin-duke-mos-i-lene-vend-imagjinates-foto-95676" }