INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci sapo na tregoi me këtë foto SEKSI se nuk ka kurë shërimi për sëmundjen e INSTAGRAM-it! [FOTO]

Rashel Kolaneci sapo na tregoi me këtë foto SEKSI se nuk ka kurë shërimi për sëmundjen e INSTAGRAM-it! [FOTO]

Publikuar më: 13:58 03-05-2019

Ditët e nxehta të muajit që lamë pas kanë bërë që shumë personazhe të njohura ti shfrytëzojnë për pushime dhe Rasheli zgjodhi ishullin grek Mykonos për t’u relaksuar. Ajo është një ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet me mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram ku përmes fotove që publikon i mban ata të përditësuar.

Gjatë pushimeve, Rasheli ka publikuar disa foto ku duket shumë seksi dhe e tillë është foto e fundit e publikuar ditën e sotme.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shfaqet me bikini duke bërë selfie dhe diçitura ishte shumë interesante:” Nuk ka kurë për sëmundjen e Instagramit” dhe ne i japim shumë të drejtë sepse pa Instagram na duken pak kot pushimet.

ahel.png

Article Logic
Execution time: 0.0072097778320312