INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga kishte humbur? Rashel Kolaneci nis pushimet në ishullin LUKSOZ, por s’qenka vetëm! Ja kush e shoqëron! [FOTO]

Nga kishte humbur? Rashel Kolaneci nis pushimet në ishullin LUKSOZ, por s’qenka vetëm! Ja kush e shoqëron! [FOTO]

Publikuar më: 14:19 29-04-2019

Rashel Kolaneci është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar e cila që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendjen e publikut. Këto ditë të nxehta të muajit prill kanë bërë që shumë personazhe të njohur të shfrytëzojnë fundjavën dhe ditët e pushimit për të marrë rreze dielli. Ndërkohë që Rashel Kolaneci është larguar nga vendi ynë për pushime në një ndër ishujt më luksozë, pikërisht Mykonos.

Rasheli po kalon disa çaste relaksi nga Greqia nga ku ka publikuar edhe foto në Instagram. Mirëpo ajo nuk është vetëm, pasi shoqërohet nga modelja e njohur shqiptare Kristin Prengaj.

Të dyja vajzat na kanë treguar që janë shoqe të ngushta nëpërmjet komente që i kanë bërë njëra-tjetrës në Instagram dhe tashmë kanë gjetur kohën e lirë për t’u relaksuar. 

Ndërkohë që Kristin nuk është më shumë aktive në showbizzin shqiptar ashtu siç ishte para pak vitesh, kur komentohej shumë në mediat rozë. Pra bukuroshja ka zgjedhur të mbajë një profil të ulët.

liber.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087370872497559
    array(1) { ["section"]=> string(113) "nga-kishte-humbur-rashel-kolaneci-nis-pushimet-ne-ishullin-luksoz-por-s-qenka-vetem-ja-kush-e-shoqeron-foto-92562" }