INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i thotë sa e shëmtuar je në foton seksi, Rashel Kolaneci e lë me ''gisht në gojë'' me përgjigjen e saj! [FOTO]

Fansja i thotë sa e shëmtuar je në foton seksi, Rashel Kolaneci e lë me ''gisht në gojë'' me përgjigjen e saj! [FOTO]

Publikuar më: 21:37 09-12-2018

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Së fundmi Rasheli ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë e bukur e veshur me rroba dëbor dhe u ka dhuruar një buzëqeshje ndjekësve të saj, por një fanse e ka quajtur të shëntuar. Rasheli nuk bëri sikur se lexoi komentin, por e etiketoi atë dhe shumë e qetë i tha: "Faleminderit". Madje i komentoi edhe emoji me puthje.

kamciao.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035669803619385