INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ ‘Ai paguan më shumë nga të gjithë’. Koreografi i famshëm flet për bashkëpunimet me Noizy-n [VIDEO]

Trokit/ ‘Ai paguan më shumë nga të gjithë’. Koreografi i famshëm flet për bashkëpunimet me Noizy-n [VIDEO]

Publikuar më: 14:43 29-04-2019

Koreografi i njohur Andi Murra ishte i ftuari i rradhës në programin LIVE të paradites ‘Trokit’. Ai ndau me moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni lajmin e madh që pas 5 vitesh tentativë, më në fund do të zhvillohet në Tiranë ‘World of Dance’ kompeticioni i famshëm i kërcimit. Ai tregoi se iu deshën vite që patenta e famshme e Jennifer Lopez të vinte në Shqipëri.

ddddd.jpg

Nga ana tjetër biseda u fokusua edhe tek karriera e tij dhe bashkëpunimet me artistët tanë. Në studio u treguan disa caste nga video më e fundit e Noizy ku ai është koreograf. Duket se me këngëtarin raportet janë shumë të mira:

‘Noizy është njeri special. Ai më lë të lirë, më thotë ti e di ç’do bësh. Kemi nisur klipin e ri’ – tha Andi.

xxx.jpg

Po sa i kënaqur është më bashkëpunimin me Noizy, edhe në aspektin financiar? Ja ç’i tha Ermalit dhe Sarës:

‘Me Noizy jam shumë I kënaqur. Ai paguan më shumë nga të gjitha. Do doja të bashkëpunoja gjithmonë me të (qesh).

Article Logic
Execution time: 0.0081169605255127