INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Askush s’do të lidhet me të?! Oriola Marashi tregon në mënyrën më EPIKE se si ua ''thyen'' zemrat meshkujve [FOTO]

Askush s’do të lidhet me të?! Oriola Marashi tregon në mënyrën më EPIKE se si ua ''thyen'' zemrat meshkujve [FOTO]

Publikuar më: 13:55 29-04-2019

Fansat ndoshta po presin debutimin e saj në muzikë, por Oriola Marashi është padyshim modelja më e komentuar e momentit. Fotot e videos e saj provokuese nuk kanë si të mos tërheqin vëmendjen e të komentohen shumë.Dhe sa herë publikon foto të reja, Oriola merr komente pozitive, por sigurisht që interesi për jetën private të saj nga publiku është tejet i madh.

Modelja simpatike në rrjetet e saj sociale na tregon shpesh herë nivelin e lartë të humorit dhe të njejtën gjë ka bërë së fundmi me një postim në instastory dhe pak a shumë na ka shpjeguar gjendjen e saj sentimentale.

Nëpërmjet një meme ku shfaqet Ariana Grande, Oriola tregon se çfarë bën kur dikush do të lidhet me të.

Unë (Oriola): Askush s’do të lidhet me mua

Një djalë: Unë dua të lidhem me ty

Unë (Oriola):...Jo ti

kuje.png

Article Logic
Execution time: 0.0038859844207764