INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oriola Marashi në një lidhje DASHURIE?! Ky DETAJ i tregon të gjitha! [FOTO]

Oriola Marashi në një lidhje DASHURIE?! Ky DETAJ i tregon të gjitha! [FOTO]

Publikuar më: 17:16 26-04-2019

Oriola Marashi është padyshim modelja më e komentuar e momentit, fotot e videos e saj provokuese nuk kanë si të mos tërheqin vëmendjen e të komentohen shumë.

Dhe sa herë publikon foto të reja, Oriola merr komente pozitive, por sigurisht që interesi për jetën private të saj nga publiku është tejet i madh.

Ajo është përfolur se mund të jetë në një lidhje me Varrosin dhe jo vetëm, por postimi i fundit i Oriolës i vë kapakun këtij muhabeti. Teksa ndodhet në aeroport, modelja seksi ka shkruar “Kap fluturimet, jo ndjenjat” që nënkupton se Oriola jo vetëm që nuk është në lidhje, por është edhe shumë e zënë me punë e fluturime.

feon.png

Article Logic
Execution time: 0.0032289028167725