INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do e vishnit ju? Nga Lori Hoxha e te Kim Kardashian, ky është fustani që i ka ''çmendur'' të gjitha VIP-et! [FOTO]

Do e vishnit ju? Nga Lori Hoxha e te Kim Kardashian, ky është fustani që i ka ''çmendur'' të gjitha VIP-et! [FOTO]

Publikuar më: 13:27 29-04-2019

Jo rrallë herë ndodh që kur një veshje vishet nga personazhe të njohur, të kthehet në trend. Dhe kurrsesi s’mund të ndodhë ndryshe kur bëhet fjalë për femra me shumë ndikim në rrjetet sociale si Kim Kardashian, Sofia Richie, apo Lori Hoxha dhe Kida në vendin tonë.

Një fustan mesa duket është bërë trendi i momentit dhe ndoshta për faktin që e kanë veshur vajzat e famshme që përmendëm më lart. Në faqet online mund ta gjeni me emrin “Utility dress”, por ne mund t’i refrohemi si fustani sportiv me xhepa katrorë në pjesën e përparme, sipas iconstyle.

Ju pëlqen?

collageadlor.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036637783050537