INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi i thanë që duket si PORNOSTARE e akuzojnë se është krejt PLASTIKË, Oriola Marashi i kthehet KEQ fansit: Ik...[FOTO]

Pasi i thanë që duket si PORNOSTARE e akuzojnë se është krejt PLASTIKË, Oriola Marashi i kthehet KEQ fansit: Ik...[FOTO]

Publikuar më: 19:28 28-04-2019

Oriola Marashi njihet për provokimet e njëpa njëshme që bën në rrjetet sociale. Edhe së fundmi, modelja ka “çmendur” Instagramin teksa u shfaq e veshur vetëm në të brendshme.

E veshur në të bardha, Oriola shfaqi asetet e saj në një pozicion mjaft provokuese ku duket tejet seksi. Modelja simpatike nuk i ka lënë vend imagjinatës në fotosesionin e fundit dhe sigurisht që ndjekësit e saj e kanë shfryrë atë(imagjinatën) me komente nga më të ndryshmet.

Dikush i ka thënë që duket zjarr, dikush që i terboI meshkujt, dikush “modele s’të shkon, PORNOSTARE po”, ndërkohë që një fans e ka akuzuar se është e gjitha plastikë.

Mirëpo Oriola s’ka bërë sikur se ka parë komentin dhe i është kthyer publikisht duke i thënë: “Po sikur të të them që nuk kam asnjë plastikë, do më besoje? Jo! Ik pirdhu pra”.

lolle.png

Article Logic
Execution time: 0.0045938491821289