INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Askush se dinte! Rashel Kolaneci sapo u tregoi të gjithëve se kur do të martohet? E paska ndarë mendjen! [FOTO]

Askush se dinte! Rashel Kolaneci sapo u tregoi të gjithëve se kur do të martohet? E paska ndarë mendjen! [FOTO]

Publikuar më: 12:51 01-02-2019

Kush është fatlumi? 

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare që në momentin e parë kur u shfaq në ekran. Dhe sigurisht që postimet në Instagram e jo vetëm e bëjnë atë që të jetë në qendër të vëmendjes pasi është shumë aktive teksa ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Së fundmi Rasheli u ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj t’i drejtojnë pyetje në Instagram dhe ajo nuk ka hezituar t’ju përgjigjet.

Nëj fans e pyet nëse po mendon të martohet dhe Rasheli na zbuloi një detaj interesant: “Po, çdokush në familjen time martohet në moshën 20-vjeçare, kështu që më ka mbetur edhe 1 vit”, por shtoi dhe një emoji duke qeshur me lot.

E në një pyetje tjetër u përgjigj që do martohet së shpejti.

Po juve ju pëlqen martesa?

collagesatt.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0072970390319824
array(1) { ["section"]=> string(112) "askush-se-dinte-rashel-kolaneci-sapo-u-tregoi-te-gjitheve-se-kur-do-te-martohet-e-paska-ndare-mendjen-foto-85868" }