INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush është ''adhuruesi sekret'' që i dhuron trëndafila?! Rashel Kolaneci zbulon të vërtetën, por HABIT me këtë veprim! [FOTO]

Kush është ''adhuruesi sekret'' që i dhuron trëndafila?! Rashel Kolaneci zbulon të vërtetën, por HABIT me këtë veprim! [FOTO]

Publikuar më: 17:27 12-04-2019

Rashel Kolaneci ka linja që secila femër do i kishte lakmi. Ajo është një ndër femrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Me fotot e saj Rasheli nuk zhgënjen asnjëherë e shfaqet çdo ditë edhe më e bukur.

Së fundmi bukuroshja i ka lënë fansat “gojë hapur” teksa ka pozuar me kapuç në kokë e me një tufë trëndafilash në duar. Menjëherë fansat kanë shpërthyer me komentet e tyre admiruese dhe me të drejtë. Diçitura ishte shumë interesante sepse Rasheli shkroi: “Etiketoni dikë që do trëndafilat ose mua”.

Por një fans e ka pyetur “kush ti ka dhuruar trëndafilat, aman na trego”. Rasheli i i tregoi që s’ia ka dhuruar askush, por nuk po e kuptojmë pse e fshiu këtë koment.

bogi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0072329044342041
array(1) { ["section"]=> string(121) "kush-eshte-adhuruesi-sekret-qe-i-dhuron-trendafila-rashel-kolaneci-zbulon-te-verteten-por-habit-me-kete-veprim-foto-91288" }