INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Rashel Kolaneci bëri këtë GABIM për rikthimin e saj në televizion, por e korrigjoi menjëherë! [FOTO]

U fshi tani! Rashel Kolaneci bëri këtë GABIM për rikthimin e saj në televizion, por e korrigjoi menjëherë! [FOTO]

Publikuar më: 15:58 09-02-2019

Rashel Kolaneci do të rikthehet në ekran në një format që nuk e kishim pritur. 

Ajo do të jetë pjesë e spektaklit të humorit “Duplex Shoë”, si aktore dhe është vetë bukuroshja që ka njoftuar lidhur me këtë lajm me anë të disa postimeve në Instagram. Rashel ka qenë e ftuar para disa kohësh te një puntatë e “Duplex” dhe mesa duket është pikasur për aftësitë aktoriale, ndaj dhe kanë menduar ta bëjnë pjesë të stafit.

Siç duket Rasheli mezi po e pret shfaqjen e saj të parë dhe prej entuziazmit bëri një lapsus të vogël në një postim në Instagram ku shkruan: Can’t to shoë you my first look for Duplex Shoë”.

Por nuk zgjati shumë dhe Rasheli e korrigjoi menjëherë gabimin pasi shkrori “Can’t ëait***” dhe u justifikua me faktin që gjëra të tilla ndodhin kur mezor pret. Ajo gjithashtu shtoi që të gjithë yjet bëjnë ndonjë gabim, siç mund të shihni në këto foto të ruajtura nga intv.al pasi janë fshirë nga instastory i saj sepse kanë kaluar 24 orë.

Po, ke të drejtë Rashel, të gjithë yjet gabojnë.

collagerer.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038220882415771
array(1) { ["section"]=> string(114) "u-fshi-tani-rashel-kolaneci-beri-kete-gabim-per-rikthimin-e-saj-ne-televizion-por-e-korrigjoi-menjehere-foto-86552" }