INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Brad Pitt kërcënon Angelina Jolie:

Brad Pitt kërcënon Angelina Jolie: "Nënshkruaj divorcin ose...

Publikuar më: 10:42 07-06-2019

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë qenë një ndër çiftet më të bukur në të gjithë Hollywood, të cilët u merrnin shembull nga të gjithë për dashurinë e zjarrtë që kishin mes tyre.

Ndarja e tyre ishte shumë e bujshme pasi Angelina Jolie dhe Brad Pitt ishin cilësuar si çifti ideal, por dhe pse kanë më shumë se dy vite që janë ndarë, aktorët e njohur Angelina Jolie dhe Brad Pitt vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes me “luftën” ndaj njëri- tjetrit.

Sipas Mirror, Brad Pitt ka vendosur që çështjet me ish-gruan e tij Angelina Jolie ti zgjidhë “ashpër”.

Thuhet se ai ka lëshuar një ultimatum për ish gruan Angelina Jolie, tre vjet pas paraqitjes për divorc.

Aktori 55 vjeçar i Hollivudit ka marë një qëndrim të prerë me Angelinën, pasi ka frikë se divorci mund të vazhdojë të zvarritet.

Është raportuar se skuadra ligjore e Bradit do të fillojë të ushtrojë presion ndaj Angelina-s pasi ata besojnë se po zvarritet në nënshkrimin e letrave të divorcit.

Një burim i “The Sun” ka thënë se: “Pavarësisht se Brad Pitt është treguar tejet i durueshëm gjatë këtij procesi, tashmë ai ka humbur durimin”.

Burimi zbuloi se Brad është i lodhur nga ish gruaja pasi ajo është parë duke lëvizur dhe duke “u zhdukur” muaj pas muaji për ti ikur divorcit të tyre.

Brad Pitt dyshohet se mendon se është “bërë një lojë” nga Angelina.

Është raportuar më parë se Angelina ka “vonuar proçesin” me shpresën se Brad mund të bëjë një kthesë në procedura.

Një gjykatë i mbylli këto shpresa edhe pse kur u lëshua një gjykim i dyfishtë, që do të thotë që pala u bë “ligjërisht e vetme” përpara se të finalizohet divorci i tyre.

Brad duket se ka ardhur në fund të durimit të tij pasi ka shpenzuar vitet e kaluara, dy vjet e gjysmë që kanë të bëjnë me mbarimin e martesës së tij dhe dëshiron të “mos ketë divorc mbi kokën e tij”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0076100826263428