INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Qyqja, Ledri është ky mi''? Shihni reagimin EPIK që bën Elvana Gjata kur sheh Ledrin! [VIDEO]

''Qyqja, Ledri është ky mi''? Shihni reagimin EPIK që bën Elvana Gjata kur sheh Ledrin! [VIDEO]

Publikuar më: 17:03 28-12-2019

Elvana Gjata, Ledri Vula dhe Kida ndodhen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të performuar në disa koncerte që po mbahen për festat e fundvitit. Të tre kanë postuar së fundmi shpesh foto e video me njëri-tjetrin.

Në videon e fundit Elvana shfaqet duke u rregulluar para pasqyrës dhe më pas largohet. Mirëpo kur sheh Ledrin të ulur në një kolltuk, Elvana ka improvizuar sikur habitet dhe kthehet për ta parë. "Qyqja Ledri është ky mi?", shkruan Elvana krah kësaj videoje të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

Article Logic
Execution time: 0.0038819313049316