INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndahet nga jeta në moshë të re aktori i njohur i serialit “Game of Thrones” [FOTO]

Ndahet nga jeta në moshë të re aktori i njohur i serialit “Game of Thrones” [FOTO]

Publikuar më: 15:05 28-12-2019

Aktori i serialit të njohur Game of Thrones, Andrew Dunbar është ndarë nga jeta krejt papritur në shtëpinë e tij ditën e Krishtlindjes. Andrew ishte vetëm 30 vjeç dhe të afërmit e kanë gjetur atë pa jetë në banesën e tij në Belfast. Lajmi i hidhur trishtoi pa masë të afërmit e tij, por edhe kolegët me të cilët ka ndarë sheshin e xhirimit në serialin GOT.

Dunbar e nisi karrierën e tij si Dj, fushë të cilën ai e pëlqente më shumë se aktrimi dhe të ardhmen e shihte si një Dj i njohur botëror.

PAPTR.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092811584472656
    array(1) { ["section"]=> string(85) "ndahet-nga-jeta-ne-moshe-te-re-aktori-i-njohur-i-serialit-game-of-thrones-foto-103630" }