INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi?! Pas Era Istrefit edhe Ledri Vula largohet nga menaxhimi i Faton Shoshit! Ja si do veprojë tani! [FOTO]

Çfarë ndodhi?! Pas Era Istrefit edhe Ledri Vula largohet nga menaxhimi i Faton Shoshit! Ja si do veprojë tani! [FOTO]

Publikuar më: 12:06 23-11-2019

Ledri Vula është një nga këngëtarët më të njohur shqiptarë, i cili është shumë i komentuar nga mediat për jetën e tij personale. Prej disa kohësh tashmë, ai menaxhohej nga Faton Shoshi. Menaxheri kujdesej për daljet e tij televizive, datat e koncerteve dhe detaje të tjera të lidhura me muzikën. Por për arsye që nuk dihen ende, Ledri dhe menaxheri i tij kanë ndërprerë bashkëpunimin e tyre krejt papritur. Disa burime për “Lajmi.net” kanë bërë të ditur se këngëtari tanimë do ta menaxhojë vetë karrierën e tij dhe do të jetë kështu një artist i pavarur. 

Si mendoni, do ketë më shumë sukses tani? 

sos.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002810001373291