INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur shokë, por u zunë keq, Stresi tregon për herë të parë arsyen e sherrit me Ledrin: Ishte një…[FOTO]

Dikur shokë, por u zunë keq, Stresi tregon për herë të parë arsyen e sherrit me Ledrin: Ishte një…[FOTO]

Publikuar më: 13:29 11-11-2019

Vite më parë, dy reperët e njohur, Stresi dhe Ledri ishin shumë shokë. Ata përherë janë fotografuar bashkë në vende të ndryshme. Por më vonë, marrëdhënia mes tyre u përkeqësua dhe nuk munguan kunjat publike që ata bënë karshi njëri-tjetrit. Së fundmi, Ledri dhe Stresi janë pajtuar dhe kanë filluar të flasin. Pak më parë, Stresi në një intervistë për “Prive” ka thënë se shkak për prishjen e miqësisë mes tyre ka qenë një hatërmbetje. “Unë nuk e kam sharë Ledrin. Mes shokëve ka hatërmbetje por unë asnjëherë nuk i kam kaluar limitet. Kam karakter të fortë. Kemi raport shumë të mirë prej fillimit, janë divergjencat mirëpo jemi shumë mirë bashkë”, u shpreh Stresi.

nin.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029048919677734