INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mesazh për të? Të gjithë po flasin për ndarjen nga Keisi, Stresi befason me deklaratën e tij: Vishu me të bardha se do të të marr…[FOTO]

Mesazh për të? Të gjithë po flasin për ndarjen nga Keisi, Stresi befason me deklaratën e tij: Vishu me të bardha se do të të marr…[FOTO]

Publikuar më: 21:36 28-10-2019

Stresi dhe Keisi kanë qenë një nga çiftet më të komentuar shqiptarë, të cilët janë ndarë dhe nuk janë më bashkë. Mirëpo, Stresi e shprehu publikisht në emisionin “Ftesë në 5” disa javë më parë se po përpiqet të rikthehet me Keisin dhe se dasma mes tyre mund të bëhej. Së fundmi, Stresi ka bërë një postim në Instastory që ka shtangur fansat. Ai i bën kërkesë dikutjt, që mendohet të jetë Keisi, që të vishet me të bardha. “Bëhu gati vishu me të bardhë, jam tu ardh me të marr”, ka shkruar Stresi në këtë postim.

vishu.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0043771266937256