INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Me ty kam pas shumë…”, Keisi i drejtohet Stresit me këto fjalë pas ndarjes?! [VIDEO]

“Me ty kam pas shumë…”, Keisi i drejtohet Stresit me këto fjalë pas ndarjes?! [VIDEO]

Publikuar më: 11:34 23-10-2019

Ata mund të mos jenë më bashkë, tashmë prej disa muajsh, por disa shenja të dukshme na dëshmojnë qartë se mund të mos ta kenë harruar njëri tjetrin e madje mund të ketë një shpresë për rikthim. Në fakt një shpresë për rikthim e ka dhënë vetë Stresi gjatë emisionit “Ftesë në 5”, ku për herë të parë dha detaje për marrëdhënien e tij me Keisin. Ai tha se në fakt nuk janë ndarë, por janë në periudhë pauze, duke e konsideruar Kejsin si një nga ato personat e rallë që është vështirë ti gjesh.

Ndërsa Keisi ka publikuar në instagramin e saj një video ku shfaqet duke lëvizur kokën dhe sistemuar flokët.

Në sfond ndërkaq dëgjohet një këngë dhe ajo ka shkëputur pikërisht momentin ku thuhet “Me ty kam pas shumë kujtime”.

Nuk e dimë nëse kjo video është një mesazh kundrejt Stresit, por duhet pranuar që ajo shfaqet shumë në formë dhe sensuale ndërsa lëviz nën ritmin e këngës.

Article Logic
Execution time: 0.0033349990844727