INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Stresi me mesazhe “të koduara” për Keisin pas ndarjes: ''A po të kujtona? Çkemi, si je?...'' [FOTO]

Stresi me mesazhe “të koduara” për Keisin pas ndarjes: ''A po të kujtona? Çkemi, si je?...'' [FOTO]

Publikuar më: 20:36 24-10-2019

Reperi shqiptar, Stresi prej disa kohësh ka njoftuar se është ndarë nga e fejuara e tij, Keisi. Pavarësisht se ajo ka qenë mbështetja e tij më e madhe gjatë kohës që ishte në burg, çifti nuk janë më bashkë.

Në një intervistë vetë artisti u shpreh se ish-partnerja e tij e do ende por ata kanë vendosur të bëjnë një pushim, e kështu Keisi vendosi të largohet për të jetuar në Kananda.

Këto kohë nuk kanë munguar as mesazhet e ‘koduara’ të të dyve në rrjetet sociale, të cilat mediet rozë i kanë komentuar se janë dedikime. Mbrëmjen e djeshme Stresi ka postuar një foto në Instastory dhe mbi të shkruhej; “A po të kujtona??? Çkemi si je”.

Të gjithë janë të mendimit se këto fjalë i drejtohen ish-të fejuarës, Keisit.

skemi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033669471740723