INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga STRESI, KEISI tregon planet për të krijuar familje dhe sa fëmijë do dëshironte! [FOTO]

Pas ndarjes nga STRESI, KEISI tregon planet për të krijuar familje dhe sa fëmijë do dëshironte! [FOTO]

Publikuar më: 10:30 25-10-2019

Që prej momentit që ajo dhe Stresi nuk janë më bashkë, çdo veprim i tyre apo reagim në rrjetet sociale është në qendër të vëmendjes së mediave online. Keisi ka vendosur që të realizojë një seancë pyetje përgjigje për fansat e saj në instagram, dhe një prej tyre e ka pyetur për familjen dhe sa fëmijë do të donte të kishte.

Ajo është përgjigjur se do të donte të kishte 4 fëmijë dhe se do ishte e kënaqur me 3 çuna dhe një gocë. Keisi ka rrëfyer gjithashtu edhe planet për të ardhmen në aspektin profesional ku është shprehur se dëshiron të ketë diçka të vetën në fushën e estetikës.

femij.jpg

kuet.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0034661293029785