INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga MOZZIK fitoi çmimin e rëndësishëm, LOREDANA ia dedikon suksesin këtij personi: Çdo gjë vetëm për ty…[FOTO]

Pas ndarjes nga MOZZIK fitoi çmimin e rëndësishëm, LOREDANA ia dedikon suksesin këtij personi: Çdo gjë vetëm për ty…[FOTO]

Publikuar më: 10:30 23-10-2019

Loredana Zefi, është njëra nga reperet më të suksesshme jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë.

Ajo tashmë është duke punuar fuqishëm për karrierën e saj, e që pas distancimit nga reperi Mozzik, biondja po vazhdon e vetme dhe siç ka thënë ‘do e sjellë bukën në shtëpi edhe për vajzën e saj’.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, 24-vjeçarja bën të ditur se ka marrë një çmim për këngën e saj me Mero, dhe se çdo gjë ia dedikon vetëm një njeriu, vajzës së saj. “Çdo gjë vetëm për ty Hana”, ka shkruar ajo në foton ku shfaqet me vajzën e saj bukuroshe.

Article Logic
Execution time: 0.0038080215454102