INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me MOZZIK-un e ka? Çfarë do të thotë Loredana vallë me ''sytë dhe mashtrimet''? [FOTO]

Me MOZZIK-un e ka? Çfarë do të thotë Loredana vallë me ''sytë dhe mashtrimet''? [FOTO]

Publikuar më: 18:27 21-10-2019

Loredana prej disa ditësh është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të njoftimit për ndarje nga Mozzik. Këngëtarja në një status të gjatë disa ditë më parë sqaroi gjithçka duke u shprehur se tashmë do të jetë e vetme edhe në biznes.

Që atëherë dyshja kanë postuar mesazhe dhe statuse të ndryshme që duket sikur i drejtohen njëri tjetrit. Një mesazh i tillë dyshues është edhe ai që këngëtarja ka shkruar krahas fotos së fundit të postuar në instagram. Loredana shkruan: “Sytë e vërtetë i kuptojnë mashtrimet e vërteta”, dhe na tingëllon si një mesazh drejtuar Mozzik, të paktën kështu kanë komentuar edhe ndjekësit e saj të shumtë

Kjo foto e këngëtares është pëlqyer nga fansat dhe miqtë e saj, të cilët nuk kanë humbur rastin për ta komplimentuar atë.

View this post on Instagram

Real eyes realize real lies

A post shared by Loredana (@loredana) on

 

Article Logic
Execution time: 0.0034971237182617