INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga LOREDANA u fotografua me modelen seksi, zbulohet ç’lidhje ka MOZZIK me të! [FOTO]

Pas ndarjes nga LOREDANA u fotografua me modelen seksi, zbulohet ç’lidhje ka MOZZIK me të! [FOTO]

Publikuar më: 14:03 20-10-2019

Mozzik dhe Loredana njoftuan ndarjen pak ditë më parë, ndërsa këngëtarja theksoi se tashmë do të jetë e vetme edhe në muzikë. Që prej momentit kur lindën dyshimet e para, dyshja ka hedhur vazhdimisht kunja ndaj njëri tjetrit, madje edhe titulli i këngës së fundit të Mozzik, duket si një thumb ndaj Loredanës.

Mozzik është parë nën shoqërinë e modeles së njohur Ljubica Medenica. Kjo e fundit ka postuar në instagramin e saj një video të shkurtër ku shihet së bashku me reperin. Nga disa media kosovare u tha se Ljubica mund të jetë e dashura e re e Mozzik, por në fakt e vërteta është ndryshe.

"Prive" ka zbuluar se lidhja mes Mozzikut dhe Ljubicës është profesionale pasi modelja do jetë pjesë e videoklipit të ri të reperit.

Kënga do mbajë titullin "Dhelpër dinake" dhe mendohet se i kushtohet Loredanës.

ki8ut.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035269260406494