INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! TAYNA publikon mesazhet dhe nxjerr ''zbuluar'' reperin e njohur shqiptar: Po kërkon nuse…[FOTO]

HAHA! TAYNA publikon mesazhet dhe nxjerr ''zbuluar'' reperin e njohur shqiptar: Po kërkon nuse…[FOTO]

Publikuar më: 13:03 20-10-2019

Tayna është padiskutim një ndër vajzat më të suksesshme në muzikën shqiptare dhe gjithë këtë famë e sukses e arriti në një kohë shumë të shkurtër. Së fundmi ka publikuar këngën “Sicko” dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe, ka mbi 3 milionë klikime në YouTube.
Në një nga postimet e saj, reperi i njohur Finem i ka bërë një kërkesë Tayna-s,
Ai i ka kërkuar asaj të etiketojë vajzat në Story, sepse interesohej për to.
Tayna publikoi bisedën private me Finem, duke u shprehur se reperi po kërkon nuse, gjë të cilën reperi i labelit ku ajo bën pjesë nuk e ka mohuar.

Finem: Bani tag njerëzve

Tayna: Hahahahah tu gjet nuse ti n’story t’mija

Finem: Kam besim ke ti ahahahha

Krahas bisedës me Finem, reperja shkruan:

“Vëmendje vajza të bukura! Finem kërkon nuse!”

tjn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033500194549561