INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik bën deklaratën kuptimplotë: Paratë nuk më…[FOTO]

U fshi tani! Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik bën deklaratën kuptimplotë: Paratë nuk më…[FOTO]

Publikuar më: 12:29 18-10-2019

Reperi shqiptar, Mozzik dhe Loredana Zefi më në fund e konfirmuan ndarjen e tyre. Zefi përmes një postimi në Instagram, tregoi se është ndarë nga partneri i saj, ndërsa tani e tutje do vazhdojë si artiste e vetme, në mënyrë që të kujdeset për vajzën, Hanën. Jeta private padyshim se ndikon tejet shumë edhe në atë profesionale, e së fundmi edhe Mozzik duket se po kalon në një periudhë të vështirë të jetës së tij.

Shumica e njerëzve mendojnë se fama, paratë, i tjetërsojnë njerëzit por sot Mozzik ka treguar të kundërt. “Paratë nuk më ndryshuan, ato ditë të vështira po", ka shkruar ai në një postim të bërë në Instastory. I gjithë frymëzimi dhe ambicia e reperit për ta arritur këtu ku është sot, ka ardhur nga një periudhë e vështirë e jetës, e cila ka shërbyer që t’i rikthehet në forcë.

zikk.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0074620246887207
  array(1) { ["section"]=> string(96) "u-fshi-tani-pas-ndarjes-nga-loredana-mozzik-ben-deklaraten-kuptimplote-parate-nuk-me-foto-102786" }