INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Stresi bën bujë në mediat e huaja, ja çfarë shkruajnë për të: Jeta luksoze…[FOTO]

Stresi bën bujë në mediat e huaja, ja çfarë shkruajnë për të: Jeta luksoze…[FOTO]

Publikuar më: 14:34 16-10-2019

Reperi i njohur, Stresi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme pas daljes nga burgu. “Nuk o veç gang” është një ndër këngët e tij të fundit, që ka mbledhur mbi 1.5 milionë klikime. Raportohet se disa xhirime janë realizuar në Gjermani, ku Stresi shihet me makina luksoze ngjyrë ari. Një pjesë të klipit Stresi e ka realizuar në Gjermani dhe gjatë xhirimeve hasi probleme me policinë.

Ata ia bllokuan makinën, pasi ajo prishte rendin publik, pasi ishte vendosur keq në mes të rrugës dhe kishte shkaktuar trafik. Por duket se pasi e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë, media gjermane ”Bild” i ka dedikuar Stresit një artikull.

Ata shkruajnë se makina nuk është e rrezikshme, pasi ajo ndodhej aty për të xhiruar një klip. Ata shkruajnë se makina gold ishte në pronësi të Stresit, një superstar shqiptar.

danke-670x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032150745391846