INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po Loredana pse? MOZZIK tha që do i pëlqente një bashkëpunim me TAYNA-n, reperja HABIT me veprimin e saj! [FOTO]

Po Loredana pse? MOZZIK tha që do i pëlqente një bashkëpunim me TAYNA-n, reperja HABIT me veprimin e saj! [FOTO]

Publikuar më: 20:32 28-10-2019

Mozzik është një nga reperët më të njohur dhe të suksesshëm shqiptarë. Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, ku deklaroi se për të bërë një superhit do të bashkëpunonte me Taynën. Kësaj kërkese të Mozzik reperja e njohur nuk i është përgjigjur drejtpërdrejtë, por me veprimin e saj të fundit, Tayna zëre se i tha të gjitha. Reperja ka hedhur një foto në Instastory me ish partneren e Mozzik, Loredanën, duke treguar se është bërë shumë shoqe me të. Nuk e dimë nëse do ndikojë marrëdhënia me Loredanën për këtë bashkëpunim, por kjo foto u komentua shumë si një farë refuzimi nga ana e Tayna-s.

tke.png

Article Logic
Execution time: 0.0036859512329102