INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej, e fshiu shpejt! Pas ndarjes, Loredana bën gjestin më të ëmbël për MOZZIK-un dhe na i bëri sytë me zemra! [FOTO]

Nuk pritej, e fshiu shpejt! Pas ndarjes, Loredana bën gjestin më të ëmbël për MOZZIK-un dhe na i bëri sytë me zemra! [FOTO]

Publikuar më: 11:26 30-10-2019

Loredana dhe Mozzik kanë qenë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët këtë periudhë u ndanë nga njëri-tjetri. Ata vendosën të merrnin pak pauzë në këtë marrëdhënie, si në aspektin personal dhe profesional. Mirëpo, Mozzik u shpreh në “Shiko kush luan” se ajo është mamaja e vajzës së tij dhe gjithmonë do të mbetet një femër e rëndësishme për të. Mesa duket, të njëjtin mendim ka dhe Loredana për Mozzik. Ajo ka hedhur në Instastory një varëse me inicialet e dy shkronjave “H” dhe “M”. “H” është për Hana dhe “M” për Mozzik. Por Loredana menjëherë e fshiu këtë foto, e cila na tregoi se ajo ende ruan ndjenja për reperin.

varesja.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0037457942962646