INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E krahasuan me Luana Vjollcën, Linda Rei acarohet KEQ: Çfarë janë këto…[FOTO]

E krahasuan me Luana Vjollcën, Linda Rei acarohet KEQ: Çfarë janë këto…[FOTO]

Publikuar më: 11:34 30-10-2019

Linda Rei që me daljen e saj të parë publike në ekranin shqiptar e deri më sot, vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale. Ndonëse në Shqipëri është bërë e famshme vitet e fundit, në Itali Linda njihej prej kohësh pasi ka marrë pjesë në konkurse bukurie.

Një koment në një video të fundit të Luana Vjollcës ka bërë që Linda të shprehë mendimin e saj për moderatoren dhe si gjithmonë në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Luana ka marrë edhe një koment nga një ndjekës i cili shkruan: "Dhe Linda Rei është yll para teje".

Këtë koment Linda e ka vënë re dhe artistja e makeup-it i është përgjigjur ndjekësit të Luanës.

"Ça janë këto budalliqe që shkruani? Ju lutem Luana është e pakrahasueshme. Ju lutem mos bëni komente duke më bërë tag", shkruan Linda.

bad.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0047128200531006