INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha ''çmend'' rrjetin me të pasmet e saj, Mario i Kim Kardashian ''e kritikon'' SHQIP: Mos na…[FOTO]

Bebe Rexha ''çmend'' rrjetin me të pasmet e saj, Mario i Kim Kardashian ''e kritikon'' SHQIP: Mos na…[FOTO]

Publikuar më: 12:30 30-10-2019

Grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanoviç, edhe pse i larguar para shumë vitesh nga Shqipëria, e flet dhe e shkruan shumë mirë gjuhën shqipe. Një foto e fundit e shqiptares po kaq të sukseshme në botë, Bebe Rexhës, ka “ngacmuar” Marion i cili nuk ka ngurruar t’i lerë edhe një koment, në foton e postuar në profilin e këngëtares.

“Mos na korit vajzë”, i shkruan Mario, duke i thënë të bëjë kujdes me foto të tilla, sigurisht në kuadër të shakasë

Shumë prej fansave të Bebes nuk e dinë që Mario është me origjinë shqiptare dhe kaq ka mjaftuar ta mbushin foton e këngëtares plot me pyetje, referuar shqipes së grimierit të famshëm.

js.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031769275665283